CONTACT

Heb je vragen? Stel ze via het contactformulier en we reageren zo snel mogelijk.
Informatie over inschrijven (en uitschrijven) vind je onder ‘Lidmaatschap’, waaronder het aanmeldingsformulier.

Email

ledenadministratie@sovoco.org

Post

Sporthal De Bunt
Oude Utrechtseweg 10, 3768 CC Soest

Locatie wedstrijden

Sporthal De Bunt
Oude Utrechtseweg 10, 3768 CC Soest

Vragen worden zo snel mogelijk beantwoord.

Bestuur

Voorzitter

Johan van Dam
bestuur@sovoco.org

Secretaris

Esther van den Hengel
secretaris@sovoco.org

Penningmeester

Arij Snijders
penningmeester@sovoco.org

Senioren TC

Antonietta Carta 
tc@sovoco.org

Jeugd TC

Marcel Swart / Hanneke van den Broek
jeugdtc@sovoco.org

Deelname bestuursvergaderingen

Ledenadministratie
Kledingshop

Algemene zaken

Vacature
bestuur@sovoco.org

Recreanten TC

Vacature
recreantentc@sovoco.org

Ledenadministratie

Wedstrijdsecretaris

Eline Jongerius-van Kappel
wedstrijdsecretaris@sovoco.org

Sponsorcommissie

Kantine commissie

Antonietta Carta
debunt@sovoco.org

Kledingshop

Webmaster

Walter Boerenkamp & Hanneke van den Broek
webmaster@sovoco.org

Vertrouwenspersoon

Hettie Oude Kempers
vertrouwenspersoon@sovoco.org

Lid worden?

Speel je nog niet bij Sovoco en heb je interesse om bij Sovoco te komen volleyballen?
Dan kun je hier het aanmeldingsformulier invullen.