Contact

Heb je vragen? Stel ze via het contactformulier en we reageren zo snel mogelijk.
Informatie over inschrijven (en uitschrijven) vind je onder ‘Lidmaatschap’, waaronder het aanmeldingsformulier.

Email

ledenadministratie@sovoco.org

Locatie

Volleybal Vereniging Sovoco
Postbus 241, 3760 AE Soest

Vragen worden zo snel mogelijk beantwoord.

Bestuur

Voorzitter

Johan van Dam
bestuur@sovoco.org

Secretaris

René Knopper
secretaris@sovoco.org

Penningmeester

Arij Snijders
penningmeester@sovoco.org

Wedstrijdsecretaris

Eline Jongerius-van Kappel 
wedstrijdsecretaris@sovoco.org

Senioren TC

Antonietta Carta 
tc@sovoco.org

Jeugd TC

Krijn Broerse
jeugdtc@sovoco.org

Algemene zaken

Vacature
bestuur@sovoco.org

Recreanten TC

Vacature
recreantentc@sovoco.org

Ledenadministratie

Sponsorcommissie

Webmaster

Walter Boerenkamp & Hanneke van den Broek
webmaster@sovoco.org

Kantine commissie

Antonietta Carta
debunt@sovoco.org

Vertrouwenspersoon

Hettie Oude Kempers
vertrouwenspersoon@sovoco.org

Lid worden?

Speel je nog niet bij Sovoco en heb je interesse om bij Sovoco te komen volleyballen?
Dan kun je hier het aanmeldingsformulier invullen.